1980 yılında Alişan Ercan tarafından Ankara’da “Ercan Teknik Pazarlama” adıyla kurulan ve 1994 yılında limited şirkete dönüşen firmamız Ocak 2013’ten itibaren “Ercan Teknik İklimlendirme Tic. ve San. A. Ş.” olarak soğutma ve iklimlendirme sektörüne teknik ve ticari çözümler sunmaya devam etmektedir.

Alanında dünya çapında isim yapmış, Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu ülkelerinden yirmiden fazla üretici firmanın Türkiye distrübitörü olan Ercan Teknik, sektördeki üreticilere ve müşterilerine endüstriyel soğutma, ısıtma, otomatik kontrol sistemlerine yönelik malzeme, donanım, teknik sistem çözümü ve satış sonrası desteğini doğrudan sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Bu anlamda market zincirleri, soğuk hava depoları, lojistik depolama tesisleri, gıda üretim tesisleri, yiyecek servis firmaları ve restoran zincirleri gibi soğutma ve iklimlendirme ihtiyacı olan tüm tesislere yönelik elektronik kontrol cihazları, görüntüleme, takip, uzaktan kontrol ve yönetim sistemleri ile otomasyon ürünleri; enerji tasarrufu çözümleri ile sektöre hizmet vermektedir.

Firmamızın temel ilkesi sınırsız müşteri memnuniyetidir. Kurulduğu günden bugüne Ercan Teknik yeniliklere, teknolojik ve sektörel gelişmelere açık hizmet politikasıyla müşterilerine teknik destek, satış ve satış sonrası destek hizmeti vermiştir ve vermeye devam edecektir.

Son yıllarda sektörümüz teknolojik gelişmelere paralel olarak hızlı bir değişim ve büyüme sürecindedir. Bu değişime ayak uydurmak, sektörümüz çalışanlarına yeni teknolojileri aktarmak, kaliteli ve yeterli teknik destek sunabilmek amacıyla, şirketimiz bünyesinde ERCAN AKADEMİ adı altında modern bir eğitim departmanının oluşumunu tamamladık.

03/06/2013 itibariyle faaliyetine başlayan ERCAN AKADEMİ bünyesinde, hem portföyümüzde yer alan ürünlerin kullanımına, hem de soğutma ve iklimlendirme alanlarında teknik bilgi aktarımına yönelik periyodik eğitimlere başlanmıştır. Bu eğitimler sektörümüzde çıraklıktan mühendisliğe kadar tüm kademelerde çalışanlara açıktır ve ücretsiz olarak verilmektedir.

Ercan Teknik İklimlendirme Tic. ve San.A.Ş.

Tarlabaşı bulvarı No:64 Beyoğlu İstanbul
Tel: +90 212 237 41 32 Fax: +90 237 41 79
Koordinatlar : 41.037119, 28.982258

Menü